Redsi, uzdate se u Rodgersa? Ali, on vas baš i ne voli!

Premier League 4. svi 201913:10 > 13:23
Ian MacNicol/Getty Images

Tvrdnja iz naslova nije stav ili mišljenje redakcije, već bivšeg nogometaša Premier lige, Jermaina Jenasa, koju je izrekao u mikrofon kanala BBC 5!

Jenas je u karijeri igrao za, među ostalima, Tottenham i Newcastle United, a upravo potonji klub večeras (20.45 SK2) će stajati na putu Liverpoolu koji je još u potjeri za Manchester Cityjem.

Čak i ako Kloppov sastav uspije dođi do sva tri boda na teškom gostovanju i to protiv menadžera (Benitez) koji je u prošlosti vodio Redse, morat će se uzdati u drugog bivšeg trenera kluba s Anfielda!

Povezano

Riječ je o Brendanu Rodgersu, čovjeku od struke u Leicesteru. To ste sigurno već znali, ali stav Jenasa koji tvrdi da je dobro obaviješten, vjerojatno će vas iznenaditi:

– Prema onome što sam čuo, a takvo je i moje mišljenje – Rodgers nema lijepo mišljenje o navijačima Liverpoola – javno je rekao Jenas.

Nije precizirao o čemu je riječ, ali svakako je zanimljivo dobiti takav uvid dva dana prije važne utakmice na Etihadu gdje će City pokušati slomiti čvrsti Leicester.

Brendan Rodgers vodio je Liverpool do 2012. do 2015. i u tom razdoblju nije osvojio niti jedan trofej s klubom.

Sjeverni Irac posljednji je čovjek koji je sjedio na klupi Redsa prije nego ju je u listopadu 2016. preuzeo Jürgen Klopp, koji također dosad još s klubom nije osvojio ništa.

Leicester je u prvom dijelu sezone pobijedio City na svom stadionu s 2-1 pa ako ste navijač Liverpoola, imat ćete razloga za optimizam pred utakmicu u ponedjeljak na Etihadu, pod uvjetom da vaš klub danas pobijedi.

Čak i je pozitivno razmišljanje poljuljano izjavom Jenasa, ne zaboravite – Rodgers možda ne voli vas, ali to ne znači da mu nije stalo do kluba!

Srdačan pozdrav…