Pao 1000. gol u PL-u: Samo jednom je to ostvareno brže!

Premier League 27. tra 201917:52 > 17:57
Catherine Ivill/Getty Images

Odigrane su četiri utakmice u Premier ligi, a Cardiff je napravio veliki korak prema ispadanju.

Cardiff je korak do ispadanja iz Premier lige nakon što je danas s 1:0 izgubio kod već otpisanog Fulhama. Jedini gol dao je Babel u 79. minuti.

Golijadu su vidjeli gledatelji na St. Mary stadionu gdje su Southampton i Bournemouth odigrali 3:3. Long je u 12. zabio za 1:0, da bi gosti preko Goslinga i Wilsona okrenuli na 2:1. U nastavku novi preokret, ovog puta u režiji Ward-Prowsea i Targetta za novo vodstvo svetaca 3:2. Konačnih 3:3 postavio je Wilson u 86. minuti.

Inače, Targettov gol bio 1000. ove sezone u Premier ligi. Samo je jednom u povijesti 1000 golova palo ranije, u sezoni 1994./95.

Wolvesi su napravili veliki korak prema sedmom mjestu pobjedom 2:1 kod Watforda. Za pobjedu su zabili Jimenez i Jota, dok je kod domaćina strijelac bio Gray.

U utakmici Crystal Palacea i Evertona mreže su mirovale.