OTKAZ: Unitedu prekipjelo, Mourinho je prošlost!

Premier League 18. pro 201811:06 > 11:07
Alex Livesey/Getty Images

Jose Mourinho dobio je otkaz u Manchester Unitedu.

Nakon dvije godine na klupi Manchester Uniteda, Jose Mourinho dobio je otkaz.

Želimo zahvaliti Joseu na svemu što je učinio za klub“, kaže štura izjava sa službene stranice Manchester Uniteda koja je u međuvremenu doživjela i pad sustava.

sportklub

Jose Mourinho preuzeo je Manchester United koji je s dvadeset naslova prvaka najuspješnija engleska ligaška momčad u povijesti, 2016. godine nakon što je otkaz zaradio Louis Van Gaal. U dvije godine osvojio je jedan značajan trofej, Europa ligu u sezoni 2016/2017. godine. Poraz od Liverpoola od 3:1 proteklog vikenda bila je kap koja je prelila čašu strpljenja vodećih ljudi kluba, United je tek šestoplasirana momčad Premiershipa s 24 boda nakon sedamnaest kola, čak 21 bod iza gradskih rivala Manchester Cityja.

Uprava kluba će u kratkom roku imenovati privremenog trenera, a u međuvremenu će započeti potraga za novim menadžerom.