Celticsi zaustavili Pacerse na samo 74 poena!

NBA 14. tra 201921:41 > 21:46
Adam Glanzman/Getty Images

Boston je potpuno razbio Indianu u drugom poluvremenu u kojem su gosti u 21 minutu zabili 17 poena.

Boston Celticsi su u prvoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige s 84:74 pobijedili Indiana Pacerse.

Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj su Pacersi stigli i do plus 11, da bi na odmor otišli sa plus sedam (45:38).

Ključom se pokazala treća četvrtina koju su Celticsi dobili 26:8. U 45. minuti Boston je imao i 22 koša prednosti (84:62), no do kraja više nisu zabili nijedan poen.

Marcus Morris i Kyrie Irving zabili su po 20 poena za domaćine, Jayson Tatum dodao je 15.

Cory Joseph zabio je 14 za Indianu, a jedini dvoznamenkasti uz njega kod Pacersa bio je još Bojan Bogdanović. Babo je ubacio 12 poena (šut 4/11, za tri 0/3, bacanja 4/4), dodao je dva skoka, uz jednu asistenciju, dvije osvojene, te jednu izgubljenu loptu.