Talijani: Pogba je sve dogovorio s novim klubom

Nogomet 23. lip 202222:25 > 22:26 0 komentara
Guliver

Francuski reprezentativac i igrač Manchester Uniteda Paul Pogba nadomak je dogovora s novim klubom. Ili bolje rečeno, novim-starim klubom jer prema svemu sudeći vraća se u Juventus...

Kako navodi talijanski Sky, sve je dogovoreno između Rafaele Pimente, zastupnice Paula Pogbe, i Juventusa koji se održao u Milanu. Francuski reprezentativac vraća se u Juventus, klub u kojem je već igrao od 2012. do 2016. i to kada je došao baš iz Manchester Uniteda.

Ostaje još samo dogovoriti završne detalje odnosno trajanje ugovora. Pogba će potpisati na tri ili četiri godine ili pak tri uz opciju produljenja na još jednu. Pogba bi u Torino trebao doći između 5. i 8. srpnja, navodi Sky.

Pogba je na Old Traffordu proveo proteklih šest godina, a klub je ranije ovog mjeseca potvrdio da Francuz odlazi po isteku ugovora krajem lipnja. Pogbu je navodno htio dovesti i trener Manchester Cityja Pep Guardiola, no Pogba je odabrao povratak ‘Staroj dami’.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!