Napoli pobijedio Lazio i preuzeo vrh Serie A

Nogomet 3. ruj 202222:55 > 22:55 0 komentara
xMarcoxIacobuccix xipa-agency.netx xMarcoxIacobuccix 0 via Guliver

Nogometaši Napolija preuzeli su čelo ljestvice talijanskog prvenstva nakon 2:1 (1:1) gostujuće pobjede protiv Lazija u Rimu.

Lazio je poveo u samom otvaranju utakmice preciznim udarcem Zaccagnija (4), Napoli je poravnao udarcem glavom Kima (38) nakon kornera, da bi potpuni preokret u nastavku osigurao Kvarackelija (61) snažnim udarcem sa 12-ak metara.

Nekoliko minuta potom domaći je sastav teško oštećen jer nije dobio kazneni udarac iako se jasno vidjelo kako je Mario Rui udario laktom u glavu Felipea Andersona. Nevjerojatno je kako se suci u VAR sobi nsu oglasili u toj situaciji.

Hrvatski veznjak Toma Bašić ušao je u igru za Lazio u 75. minuti.

Napoli sada ima 11 bodova, kao i drugi Milan, koji je ranije u subotu svladao Inter sa 3-2 (1-1), dok je Lazio sedmi s osam bodova.