Dobre vijesti za Mandžu uoči Parme

Nogomet 9. tra 202120:11 > 20:11
Marco Luzzani/Getty Images

Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić (34) bit će u konkurenciji za nastup u momčadi Milana u utakmici s Parmom u Seriji A, javlja Sky Sport Italia.

Mandžukić je propustio posljednjih sedam utakmica svojeg kluba, no sada bi se ponovno mogao naći u momčadi u sljedećoj utakmici.

Hrvatski napadač stigao je kao zvučno pojačanje na San Siro, ali dosad se nije uspio nametnuti, u 158 minuta provedenih na terenu nije zabio ni gol. Super Mario je doveden da restereti Zlatana Ibrahimovića, no nije najbolje iskoristio ponuđenu priliku.

Isti izvor je naveo da će u klubu do kraja sezone odlučiti hoće li ga zadržati jer moraju vidjeti koliko će utakmica odigrati i koliko će pogodaka zabiti.

Prilika je već sutra protiv Parme od 18 sati…