Stopiran transfer bivšeg igrača Chelseaja i Liverpoola

Nogomet 26. ožu 202215:23 > 15:24 0 komentara
xFrancoxRomanox/Guliver Image

Premier liga je stopirala transfer Victora Mosesa u Burnley iako su Fifa i Uefa dale posebnu dozvolu za privremeno suspendiranje ugovora igrača u ruskim i ukrajinskim klubovima.

Nigerijac je član moskovskog Spartaka i ne krije želju da promijeni sredinu. Zbog sankcija koje su nametnute Rusiji, Moses nije u mogućnosti posjetiti obitelj i prijatelje.

Burnley želi dovesti Mosesa bez odštete, u skladu s odlukom koju su donijele Fifa i Uefa, no Premier liga je odbila taj zahtjev pozivajući se na sportski integritet natjecanja. Na isti takav potez odlučile su se i Serie A i Bundesliga.

Javnost u Engleskoj je negodovala na takav razvoj situacije, a Premier liga nije se naknadno oglašavala.

Burnley je trenutno 19. s 21 bodom, a Moses bi im mogao pomoći u borbi za ostanak jer je u pitanju igrač koji je u svojoj bogatoj karijeri branio boje Wigana, Chelseaja, Liverpoola, Stokea, Fenerbahčea…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!