Niz je stao na brojci 68! Burnley šokirao Liverpool

Nogomet 21. sij 202122:52 > 23:00 0 komentara

Veliki niz Liverpoola od 68 utakmica bez poraza na Anfieldu je prekinut večeras. S minimalnih 1:0 pobjedu je odnio Burnley.

Nije Liverpool izgubio na Anfieldu od 23. travnja 2017. i Crystal Palacea. Do večeras, kada je Burnley šokirao engleskog prvaka i slavio s 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u 83. minuti kada je Barnes iskoristio penal kojeg je skrivio Alisson i pogodio za 1:0.

Liverpool je u prvom poluvremenu imao čak 13 udaraca, od čega svakako treba istaknuti nevjerojatan promašaj Origija u 41. minuti.

U nastavku dominacija Redsa se nastavila, puno će priče biti o 74. minuti kada je sudac možda propustio suditi penal za domaćine.

Na kraju je beskrvni Liverpool kažnjen u 83. minuti kada nakon lošeg vraćanja lopte Alisson radi penal kojeg u gol pretvara Barnes.

Ovo je pet kolo bez pobjede za Liverpool, te su četvrti s 34 boda, šest manje od Manchester Uniteda, dok je Burnley 16. s 19 bodova.