Nogomet - video 23. sij 202120:29 > 21:02 0 komentara

Manchester City u posljednjih deset minuta ipak je uspio okrenuti četveroligaša Cheltenham i slaviti 3:1.

Domaćin je poveo u 59. minuti preko Maya, da bi Foden u 81., Gabriel Jesus u 84. i Torres u 94. osigurali pobjedu Građanima.

Zanimljivo, u prvom poluvremenu sudaac Attwell nakratko je prekinuo utakmicu zbog vatrometa u obližnjem susjedstvu.

U preostalim susretima igranim u subotu prvoligaši nisu dopustili iznenađenje, Brighton and Hove Albion je svladao Blackpool s 2:1, Sheffield United je bio bolji od Plymputh Argylea s 2:1, dok je West Ham United nadigrao Doncaster Rovers s 4:0.

Usto je Barnsley svladao Norwich City s 1:0, Bristol City je kao gost bio bolji od Millwalla s 3:0, dok je Swansea City bio uvjerljiv protiv Nottingham Foresta s 5:1.