Nogomet 24. srp 202122:05 > 22:10 0 komentara

Aktualni prvak Zenit gostujućom 3:1 pobjedom krenuo je u novu sezonu ruskog prvenstva.

Zenit je slavio golovima Azmouna, Erokina i Sutormina, dok je za domaćine strijelac bio Kukarčuk. Dejan Lovren kao kapetan odigrao je 90 minuta za goste.

Rubin Kazan je s 1:0 pobijedio Spartak, a gol odluke bio je fantastičan gol Samošnikova u 49. minuti. Uzeo je loptu na svojoj polovici, pa se poput brzog vlaka sjurio prema golu gostiju, da bi onda sjajno pogodio s ruba šesnaesterca za pobjedu.

Filip Uremović i Silvije Begić kao stoperski par odigrali su 90 minuta za Rubin.

Novi klub Tina Jedvaja Lokomotiv iz Moskve je 3:1 pobijedio Arsenal. Tkačev je u 22. minuti zabio za goste, da bi domaćini do preokreta stigli u zadnjih deset minuta utakmice kada je dva gola zabio Žemaletdinov, a jedan Smolov.