FIFA World Cup 8. lis 20217:46 > 7:47 0 komentara
AP Photo/Ariana Cubillos

Brazil je i bez Neymara nastavio pobjednički niz u južnoameričkim kvalifikacijama za SP 2022., dok je Argentina u desetom kolu četvrti put remizirala.

Bez suspendiranog Neymara Brazil je kao gost slavio 3:1 kod Venezuele. Domaćin je poveo golom Ramireza u 11. minuti, da bi Marquinhos, Gabriel Barbosa i Antony u zadnjim 20 minuta utakmica donijeli preokret Selecau.

Argentina ni drugi put u ovim kvalifikacijama nije pobijedila Paragvaj, opet nije bilo pobjednika, a u Asuncionu je ovog puta završilo 0:0.

Golove nije bilo ni na utakmici Urugvaja i Kolumbije.

Peru je golovima Cueve i Pene s 2:0 pobijedio Čile, dok je Ekvador s 3:0 bio bolji od Bolivije.

Brazil je na vrhu s 27 bodova, Argentina je druga s 19, slijede Ekvador i Urugvaj sa 16, dok trenutno posljednje mjesto koje vodi na SP drži Kolumbija s 14.