Champions League 28. srp 20228:18 > 8:19 0 komentara

Dinamo Kijev je nakon produžetaka slavio u Istanbulu protiv Fenerbahčea 2:1 i izborio treće pretkolo Lige prvaka.

Fener je u 53. ostao s igračem manje nakon drugog žutog Yukseka, da bi samo četiri minute kasnije Bujalskij zabio za vodstvo Dinama. Valencia je u 70. promašio penal za domaćine, no produžetak im je ipak donio Szalai golom u 89. minuti. Pobjednika je odlučio Karavajev golom u 114. minuti.

Utakmicu su obilježile i sramotne scene kada su navijači turskog velikana nakon prvog gola Kijevljana skandirali Vladimiru Putinu.

“Igrali smo kako smo se dogovorili, nismo vodili puno računa o navijačima. Ali zaista ovako nešto nisam očekivao. Ovo navijanje je užas, što drugo reći”, rekao je trener Dinama Mircea Lucescu.