FIFA World Cup 4. ruj 202119:59 > 20:21 0 komentara
Stringer/TASS

Od 18 sati odigrano je pet utakmica u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022., od čega dvije u našoj H skupini.

Rusija je golovima Erohina u 6. i Žemaletdinova u 55. minuti slavila na Cipru 2:0.

Slovenija je s 1:0 golom Lovrića iz spornog penala u 45. minuti bila bolja od Malte.

Rusija je na deset bodova, Hrvatska i Slovenija na sedam, ali Vatreni imaju utakmicu manje, Slovačka na šest, također s utakmicom manje, Malta i Cipar su na četiri.

U skupini A Srbija je s 4:1 pobijedila Luksemburg uz dva gola Mitrovića, autogol Chanota te gol Milenkovića, dok je za goste pogodio Thill.

Irska i Azerbajdžan odigrali su 1:1. Mahmudov je zabio za goste u 45., dok je Duffy domaćine spasio poraza u 87.

Srbija i Portugal imaju deset bodova, Luksemburg šest, Irska i Azerbajdžan po jedan.

Norveška je u skupini G kao gost s 2:0 bila bolja do Latvije golovima Haalanda i Elyounoussija.

Norveška ima 10 bodova, Turska osam, Nizozemska i Crna Gorca po sedam, Latvija četiri, dok je Gibraltar na nuli.