Nogomet 7. tra 202120:25 > 20:27
Sportklub

Vedran Ćorluka igrao je do 67. minute u gostujućoj pobjedi Lokomotiva 3:1 protiv Sočija u četvrtfinalu Ruskog kupa.

Lokomotiv je slavio golovima Smolova u 44. i 63., te Kamana u 96. minuti, dok je za domaćine pogodio Jusupov u 70. minuti.

Ahmat Grozny s 1:0 golom Karina u 55. minuti dobio je Ufu za koju je do 58. minute igrao Komnen Andrić.

Srpski napadač koji je u Rusiji na posudbi iz Dinama nokautiran je u 41. minuti utakmice kada ga je laktomu u glavu pogodio Švets.

U 31. kolu turskom prvenstva Bešiktaš je 3:0 slavio protiv Alanyaspora golovima Tosuna, Ghezzala i N’Koudoua. Domagoj Vida odigrao je 90 minuta.

Bešiktaš je vodeći sa 67 bodova, pet bodova više od Fenerbahčea, dok je Alanyaspor peti s 49 bodova.