Bundesliga 3. tra 202217:47 > 17:47 0 komentara

Wolfsburg nastavlja s lošim igrama. Od momčadi koja se u ranoj fazi istaknula kao kandidat za vrh ljestvice, toliko su pali da im je opstanak ugrožen. Pogotovo nakon poraza u utakmici 28. kola Bundeslige protiv Augsburga 3:0.

Nakon posljednjeg poraza, trećeg u posljednjih pet susreta, Wolfsburg je došao u prilično nezavidnu poziciju. Ima samo pet bodova više od momčadi koje su u zoni ispadanja, pa će zadnjih šest kola biti pakao za Wolvese.

Augsburg je pobjedom došao na samo bod Wolfsburgu. Utakmica je počela brzinskim golom. Iago je već u prvom napadu zatresao mrežu i praktički odredio tijek utakmice. Niederlechner je u 62. minuti povisio na 2:0, a pitanje pobjednika riješio je Pedersen u 69. minuti.