Nogomet 28. stu 202117:00 > 18:23
Sport Klub

U 13. kolu Premier lige Manchester City je na domaćem terenu pobijedio West Ham 2:1.

Momčadi su se sastale po mećavi i igrali su po otežanim uvjetima. City je prvi gol na utakmici zabio u 33. minuti, a precizan je bio Gundogan. Na 2:0 u 90. minuti povisio je Fernandinho.

Jedini gol za goste zabio je Lanzini u 95. minuti.

Od ostalih utakmica koje su se igrale u isto vrijeme, Brentford je doma pobijedio Everton 1:0 golom Toneyja u 24. minuti.

Golijada je bila u Leicesteru gdje je domaćin pobijedio Watford 4:2. Za domaćine je Madison zabio u 16. minuti, da bi u 30. izjednačio King. Dva gola zabio je Vardy u 34. i 42. minuti. Na 3:2 smanjio je Dennis u 61., a konačan je rezultat 4:2 za Leicester postavio Lookman u 68.

Susret Burnleyja i Tottenhama odgođen je zbog prevelike količine snijega koja je napadala na Turf Mooru.