Nogomet 5. velj 20220:05 > 0:38

Nogometaši Manchester Uniteda doživjeli su šokantan poraz na Old Traffordu - ispali su u šesnaestini finala FA Cupa nakon penala. Nakon 120 minuta bilo je 1:1.

Prva velika prilika na utakmici bio je penal Cristiana Ronalda u 20. minuti, no on je to promašio. Samo pet minuta kasnije Sancho je zabio za vodstvo Uniteda.

U 64. minuti Middlesbrough je izjednačio nakon sumnjivog gola koji je postigao Crooks.

Došli je do lutrije penala, a nakon osme serije mladi Elanga je promašio i engleski drugoligaš je prošao u osminu finala FA Cupa. Penale su za manchesterski sastav zabili Mata, Maguire, Fred, Ronaldo, Fernandes, McTominax i Dalot.

Pred Manchester Unitedom je već 8. veljače gostovanje kod Burnleya, a ni tamo nemaju pravo na kiks.