VIDEO Pep: Leicesteru žuti, a nama crveni za isti prekršaj

Nogomet 30. lis 202121:00 > 21:00 0 komentara

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola smatra da je Aymeric Laporte nezasluženo dobio crveni karton i da je to drastično utjecalo na poraz njegov momčadi od Crystal Palacea.

Građani su pred svojim navijačima gubili 1:0 od rane faze utakmice. Zatim je Laporte u završnici poluvremena zaradio isključenje, pa je u nastavku Palace došao do još jednog gola i iznenađujućeg trijumfa u 10. kolu Premier lige – 2:0.

To je odluka VAR-a. Ne znam samo gdje je granica za žuti i crveni karton. Johnny Evans iz Leicestera je samo nekoliko sati ranije za isti prekršaj dobio žuti karton. Nama je dodijeljen crveni. Suci su glavni na utakmici, oni se pitaju je li nešto žuti ili crveni„, rekao je Pep i dodao:

Bilo je teško 10 na 11. Sve je otišlo u pogrešnom smjeru za nas. Čak smo i bili bolji protivnik od njih sa igračem manje, ali jednostavno nije bilo moguće u datim okolnostima postići više…”

Prvak Engleske ostaje na trećem mjestu ljestvice sa 20 bodova, dva manje od Liverpoola, a pet u odnosu na Chelsea. U sljedećem kolu gostuju Manchester Unitedu u gradskom derbiju.