Na Maksimir stigla četvorica novih igrača, stiže i Čop

Hrvatska 11. lip 202115:12 > 15:12
REUTERS/Antonio Bronic

Na Maksimiru je danas bilo jako prometno, u klub su stigla četvorica novih igrača.

Boje Dinama od nove sezone branit će Ivan Nevistić i Danijel Štefulj, dvojac koji je stigao iz Rijeke, a tu su još i Marko Bulat te Dario Špikić.

‘’Zasad dolazaka i odlazaka neće biti. Dolasci će ovisiti o odlascima. Predviđene su četiri prijateljske utakmice. Stožer je odmarao tri dana, haha. Odmor je bio nešto duži, definitivno. Odabrali smo zadnji mogući dan za početak priprema. Trebalo se rekuperati, došli su igrači s posudbi, a priključit će nam se i reprezentativci. Nadam se što kasnije, što bi značilo da će proći skupinu na Euru’’, kazao je trener Dinama pa je dodao:

‘’Neva se dokazao, u fokusu nam je od pretprošle sezone i briljantnih partija u dresu Varaždina. Priključivanjem Rijeci opravdao je sva očekivanja, on nam je sigurno pojačanje, kao i Dario koji je cijeli nogometni vijek prošao kroz Dinamo. Dogodila se deselekcija, ali ona nije ništa neuobičajeno. Pokazao se u novoj sredini, prošao je teži put, ali evo ga opet s nama. Daniela smo zamijetili još u Varaždinu, pružio je dobre partije u Rijeci na lijevom beku. Nadam se da će pružiti dobre igre na poziciji koja je meni intimno izuzetno draga. Marko ima 100 utakmica za svoje nježne godine, vodio je Šibenik vrlo uspješno. Svima im je zajedničko da su iznimno naučili Dinamo prošle sezone’’, rekao je Krznar.

Bilo je još i par riječi o dolasku Čopa…

‘’Prvo moramo riješiti papirologiju, ugovor mu traje nešto duže nego što je današnji dan pa ćemo ga predstaviti. Ali dobili smo dozvolu kluba da trenira s nama i kad bude sve formalizirano, obući će novi dres. Ambicije? Kamo sreće da ponovimo sreću kakva je bila prošla, iznimno zanimljiva do zadnjeg kola. Nije se Dinamo prošetao kroz prvenstvo kao u nekim prošlim sezonama. Sigurno očekujemo jake rivale, nije to floskula da samo jaka liga može iznjedriti jake klubove’’, zaključio je.