Dinamo se oglasio oko “slučaja Emreli”

GNK Dinamo Zagreb

Nakon što je iz Poljske stigla informacija da je FIFA suspendirala Dinamova igrača Mahira Emrelija, stigla je reakcija kluba iz Maksimira...

“S obzirom na velik broj medijskih upita obavještavamo javnost o tome da je GNK Dinamo preko Hrvatskog nogometnog saveza zaprimio tijekom današnjeg dana odluku FIFA-e o suspenziji igrača prve momčadi Mahira Emrelija zbog financijskih obveza koje igrač nije podmirio prema svom bivšem klubu varšavskoj Legiji u roku dogovorenom kroz međusobni sporazum između igrača i Legije.”

“Dinamo nije stranka u ovom postupku, ali će primijeniti odluku FIFA-e o suspenziji sve dok sukladno toj odluci kompletno dugovanje igrača Mahira Emrelija prema Legiji ne bude podmireno”, stoji u priopćenju Dinama.

Podsjetimo, Emreli je, kako navode Poljaci, prema presudi FIFA-e Legiji dužan 100 tisuća eura i zbog toga je suspendiran dok god ne podmiri dug.