Brazilci složni: Za ovo smo radili posljednje dvije godine

Košarka 4. srp 202115:20 > 15:23
Sportklub

Victor Benite i Rafa Luz bit će od iznimne važnosti Aleksandru Petroviću u današnjem finalu u Splitu između Brazila i Njemačke. Pobjednik tog dvoboja osigurat će Olimpijske igre u Japanu.

“Znamo da će biti teško, to je finale, njemačka je dobro izbalansirana momčad. moramo biti fokusirani cijelu utakmicu, vjerujem da je tim spreman za ovaj izazov. Mislim da utakmica počinje od nule i svaku minutu moraš pokazati da igraš bolje. Sve što smo napravili na turniru više ne vrijedi, bit će to teška utakmica protiv Njemačke” – rekao je Benite i dodao je li mu žao što ne igraju protiv Hrvatske jer bi zasigurno bile pune tribine:

“Naravno da želimo igrati pred punom dvoranom, klupa mora biti spremna podići energiju, vjerujem da možemo do pobjede” – zaključio je.

Nakon njega, riječ je dobio član litavskog Nevežisa Rafa Luz.

“Osjećamo se odlično, imamo puno samopouzdanja. Mislimo da je Njemačka dobra, znamo da imaju ključna dva igrača i znamo koliko je obrana važna u ovom dvoboju. Olimpijske igre su naš san, to je naš cilj za koji radimo posljednje dvije godine.”