Poznati uvjeti pod kojima Rebić stiže u Milan

Serie A 2. ruj 20191:38 > 1:40
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić karijeru će nastaviti u Milanu, na dvogodišnjoj posudbi iz Eintrachta. S druge strane, u suprotnom smjeru će portugalski napadač Andre Silva.

Dogovor između klubova je postignut, ostalo je samo obave liječničke preglede danas pa potpisati što se potpisati treba.

Vrlo sam sretan što sam ovdje, naprijed Milan – rekao je Rebić po povratku u Italiju, gdje je svojevremeno igrao za Fiorentinu.

U slučaju da 25-godišnji napadač zadovolji kriterije na San Siru, Rossoneri će 2021. moći otkupiti njegov ugovor za 25 milijuna eura.

POVEZANO: REBIĆ ODBIO IGRATI, UPRAVO DOVRŠAVA STRAŠAN TRANSFER

Kad je o Silvi riječ, detalji suradnje s Eintrachtom nisu poznati.

Ono što se zna je da će i drugu sezonu zaredom provesti na posudbi, u prethodnoj bio član Seville. Ugovor reprezentativca Portugala s Milanom traje do 2022. godine.