Barca riješila problem: Stigao napadač za 18 milijuna

Primera 19. velj 202016:46 > 16:49
Catherine Ivill, Getty Images Spor

Danski napadač Martin Braithwaite i definitivno je novi nogometaš Barcelone, prenosi El Mundo Deportivo.

Katalonski sportski list navodi da je 28-godišnji igrač Leganesa potpisao ugovor, a klub s Camp noua je obavijestio La Ligu da će u četvrtak položiti 18 milijuna eura, koliko iznosi otkupna klauzula za Braithwaitea.

POVEZANO: PRVA OSTAVKA U BARCELONI!

Barcelona je prethodno dobila dozvolu Lige da zbog velikih problema u napadu, odnosno problema Luisa Suareza i Ossmanea Dembelea, angažira igrača iako je prijelazni rok završen posljednjeg dana siječnja.

Danac je ove sezone na 27 utakmica u svim natjecanjima postigao osam golova i imao asistenciju, a u Leganesu je od siječnja 2019. Najprije je bio na pozajmici iz Middlesbrougha, a španjolski klub je kasnije otkupio njegov ugovor. Karijeru je počeo u Esbjergu, a igrao je još u Toulouseu, Boru, Bordeauxu i Leganesu.