Prva ostavka u Barceloni!

Primera 19. velj 202013:12 > 13:14
Alex Caparros Getty Images Sport

Nekoliko dana nakon što se u javnosti pojavila vijest da je Barcelona tvrtki I3 Ventures platila kritiziranje igrača, kriza se u katalonskom gigantu produbila, a financijska direktorica Montserrat Font je podnijela ostavku.

Kako izvještavaju španjolski mediji, u utorak je Josep Bartomeu imao sastanak s petoricom igrača protiv kojih je klub navodno vodio kampanju kako bi ih uvjerio da te priče nisu istinite. Za petak je zakazana sjednica kluba na najvišoj razini, a u srijedu stiže vijest da je financijska direktorica Montserrat Font podnijela ostavku.

Ista je to napravila nakon 15 godina u klubu. Navodno je Font odluku donijela zbog tenzija koje je imala s glavnim čovjekom za financije Panchom Schroderom o transparentnosti financija kluba i pojedinim odlukama koje su u prošlosti donesene.

Koliko njena odluka ima veze s cijelom pričom o plaćanju marketing agencije da nanase štetu igračima, nije poznato. Font će klub službeno napustiti 1. ožujka ove godine.