16.03.2019 | 21.15 > 21:18

Manchester City

Veliki preokret Manchester Cityja dogodio se uz pomoć sudaca zbog čega se nakon utakmice Guardiola ispričao

Manchester City u veliki sudački poguranac izborio je polufinale FA kupa.

Građani su gubili kod Swansea Cityja 2:0, a onda im je poklonjen jedanaesterac nakon kojeg su stigli do 2:2, da bi onda gol za pobjedu u 89. minuti zabili iz zaleđa.

- U cijeloj Europi je VAR, ovdje ne. Ne volim pobjeđivati ovako. Oprostite - rekao je trener Cityja Pep Guardiola.

Komentari (2)

Vlado Rajacic Deda

Malim Velsanima nije pomogao to je slobodno sudacko uvjerenje ovaj put u korist seika i velikog Sitija!

Odgovori 0 0

Reds

kako ih suci guraju ove sezone, ne čudi da su prvi favorit za naslov

Odgovori 3 3

Jimenez i Jota u razmaku od sedam minuta slomili su United, čiji je poraz u završnici ublažio Rashford.

City uz sudački poguranac od 0:2 do pobjede

Manchester City gubio je kod drugoligaša 0:2. Do izjednačenja su stigli nakon spornog penala, a gol za pobjedu zabili iz zaleđa.

Nogometaši Watforda prvi su finalisti FA kupa nakon što su s 2:1 golovima Capouea u 27. i Graya u 79. pobijedili Crystal Palace. Batshuayi je u 62. privremeno izjednačio za goste.

Guardiola: Liga prvaka je mjerilo mog uspjeha

Menadžer Manchester Citya Pep Guardiola vjeruje da će od učinka kluba u Ligi prvaka ovisiti hoće li se njegov posao na Etihadu smatrati uspješnim.