16.03.2019 | 20.15 > 20:17

City uz sudački poguranac od 0:2 do pobjede

Manchester City gubio je kod drugoligaša 0:2. Do izjednačenja su stigli nakon spornog penala, a gol za pobjedu zabili iz zaleđa.

Nogometaši Manchester Cityja uz sudački poguranac nadoknadili su 0:2 kod Swansea Cityja i pobjedom 3:2 izborili polufinale FA kupa.

Domaćin je nakon 29 minuta golovima Grimesa i Celine imao 2:0.

Preokret građana započeo je Bernardo Silva u 69. minuti. Samo devet minuta kasnije pad Sterlinga u šesnaestercu sudac je okarakterizirao kao penal, iako čini se prestrogo. Aguero je preuzeo odgovornost s bijele točke, pogodio okvir gola, no od leđa golmana Nordfeldta lopta se odbija u mrežu.

City je pobjedu osigurao u 89. minuti golom Agüera koji je u tom trenutku bio u zaleđu.

Guardiola momčad tako se priključila Watforda u polufinalu FA kupa.