Premier League 16. ožu 201919:30 > 19:33

Rondon je prelijepo pogodio iz slobodnog udarca za Newcastle, no ništa manje lijepa nije ni majstorija Maddisona za Leicester.

Nevjerojatan preokret West Hama protiv Huddersfielda već ste mogli vidjeti ovdje, a dramu su ponudile i preostale dvije današnje utakmice 30. kola Premier lige.

Bournemouth i Newcastle odigrali su 2:2, a gosti su bod osigurali golom Ritchieja u 94. minuti. Svakako treba istaknuti i sjajan gol Rondona za svrake u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Leicester City je imao igrača manje od 4. minute, no i tako su uspjeli s 2:1 slaviti kod Burnleya. Poveli su prekrasnim golom Maddisona iz slobodnog udarca u 33. minuti, da bi McNeil u 38. izjednačio. Pobjedu je lisica donio Morgan u 90. minuti.