16.03.2019 | 18.46 > 18:52

West Ham United

West Ham i Huddersfield odigrali su sjajnu utakmicu u kojoj su gosti do 75. minute vodili 3:1, no dogodio se nevjerojatan preokret domaćina za pobjedu 4:3.

Manchester City već je do poluvremena osigurao pobjedu nad West Hamom, s konačnih 4:0 momčad Pepa Guardiole i dalje je na vrhu s dva boda prednosti ispred Liverpoola.

Manuel Pellegrini EKSKLUZIVNO za Sportklub televiziju

Menadžer West Hama Manuel Pellegrini dao je ekskluzivno izjavu za Sportklub televiziju nakon utakmice s Evertonom.

Obiang nakon granate u mrežu Llorisa

Poslije remija Spursa i Čekićara za Sportklub se na tijek utakmice, i svoj prekrasan pogodak za 0:1, osvrnuo i španjolski igrač Pedro Obiang.

Pogledajmo gol kojim je Bilićev adut srušio Plavce

Austrijski internacionalac, na kojemu je bivši menadžer West Hama posebno inzistirao - a vlasnik Sullivan ga poslušao i "pljunuo" 25 milijončića kako bi ga doveo u redove Čekićara - postigao je jedini pogodak na utakmici gdje je West Ham nanio još jedan neočekivan poraz Conteovoj momčadi...