Sarri: Chelsea je pripremio ugovor za Hazarda, ali…

Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Menadžer Chelseaja Maurizio Sarri ovih dana nalazi se na velikim mukama jer mora balansirati između uprave kluba i igrača.

Talijanski stručnjak pokušava izboriti nove višegodišnje ugovore za Fabregasa i Davida Luiza, dok im klub nudi samo jednogodišnje, na koje oni ne žele pristati. S druge strane uprava je pripremila novi ugovor za prvu zvijezdu momčadi Edena Hazarda, ali on još nije pristao potpisati ga.

Razlog je jednostavan, belgijski nogometaš želi ostvariti dječački san i preći u Real Madrid, ali je svjestan da ako potpiše novi ugovor to će ići puno teže jer će i odšteta biti veća.

“Naravno da ga želim u Chelseaju, ali ne na silu, samo ukoliko je i sam voljan ostati. Njegov agent svakodnevno pregovara sa rukovodstvom i ukoliko neke promjene bude odmah će me obavijestiti”, rekao je Maurizio Sarri.