Sarri: Želim ih zadržati obojicu, teško ćemo bez njih..

Jan Kruger, Getty Images Sport

Menadžer Chelsea Maurizio Sarri izjavio je kako želi da klub zadrži Cesca Fabregasa i Davida Luiza.

“Obavio sam razgovore s čelnim ljudima kluba i rekao im što mislim o čitavoj situaciji. Znam da te stvari nisu jednostavne, ali iskreno vjerujem da možemo dati nove ugovore Fabregasu i Davidu Luizu“, rekao je Talijan,  a zatim dodao:

“Teško je naći stopera na toj razini, kao i veznog s takvim tehničkim karakteristikama koje posjeduje Fabregas. Vjerujem da će obojica ostati s nama“.

Chelsea već godinama ima praksu igračima starijim od 30 godina dati samo jednogodišnje ugovore, što ni Fabregas ni Luiz ne žele prihvati…

“Pregovori nikad ne idu lagano. Zato je teško naći rješenje. Svi želimo da ostanu, ali svjestan sam situacije i opet vjerujem da će klub i igrači naći pravo rješenje“, zaključio je Sarri.