Košarka

14.04.2019 | 22.35 > 22:39

U samoj završnici Jaylen Brown je nesportski s leđa gurnuo Bojan Bogdanovića u Jaysona Tatuma, što hrvatski košarkaš nije najmirnije primio.

Indiana Pacersi su prvoj utakmici doigravanja izgubili kod Boston Celticsa 74:84.

Utakmicu je obilježio i nesportski potez Jaylena Browna četiri minute prije kraja kada je s leđa gurnuo Bojan Bogdanovića, koji je odletio u Jaysona Tatuma.

Babo nije baš najmirnije primio taj potez Browna, pa se malo 'zagužvalo', no ipak je situacija ubrzo primirena.

Brown je dobio tehničku grešku, a Bogdanović je otišao na liniju bacanja.

Spomenimo kako je Bojan Bogdanović utakmicu završio s 12 poena.

Komentari (3)

Diko

Na ovoj stranici video radi svake prijestupne godine.

Odgovori 3 1

Klayo

Očajno vam radi stranica Od 10 ...gledanja zadnjih mjesec...nesjećam se da se dobro pokrenula Užas

Odgovori 3 0

John Dahl Tomasson

Ko da su lego kockicama pravili stranicu, zivi uzas.

2 0

Kraj za Pacerse: 'Metla' u Indianapolisu

Boston Celticsi i četvrti put svladali su Indianu čime su s 4-0 osigurali prolaz u polufinale Istočne konferencije.

Pacersi na rubu ispadanja, OKC pokazao zube

Boston je čak šestom uzastopnom pobjedom od siječnja ove godine protiv Pacersa stigao na korak od prolaska u polufinale Istočne konferencije, Toronto Raptorsi vratili su prednost domaćeg terena protiv Orlanda, dok je Oklahoma upisala prvu pobjedu nad Blazersima.

Shaq sve nasmijao: Kako izgovoriti Bojan Bogdanović?

Amerikanci često imaju problema s izgovorima imena igrača s ovih prostora, a da nije iznimka pokazao je i Shaquille O'Neal.

Bogdanović odličan - Pacersi prokockali šansu

Indiana Pacersi još jednom su uspjeli propustiti odlično postavljenu utakmicu kasno u posljednjoj četvrtini, Milwaukee i Houston lakoćom su obranili domaći teren.