‘Zbogom gradonačelniče, kupili ste nam prvi čamac!’

Vodeni sportovi 28. velj 202122:05 0 komentara
sport klub

Olimpijski pobjednici i višestruki prvaci svijeta i Europe Martin i Valent Sinković  na društvenim mrežama su se oprostili od iznenada preminulog zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića.

Nakon što su mnogi sportski klubovi i kolektivi biranim riječima ispratili preminulog Bandića, zajedničkom fotografijom s njim i s nekoliko riječi napravila su to i trofejna veslačka braća.

‘Poštovani gradonačelniče, zbogom! Pamtit ćemo Vas kao našeg iskrenog obožavatelja. Kupili ste nam naš prvi čamac, slavili sve naše pobjede, doveli Svjetski veslački kup u Zagreb. Nažalost, nećete ga doživjeti iako ste mu se iskreno radovali. Dragi prijatelju svih zagrebačkih sportaša, hvala na svemu, počivajte u miru!’, poručili su Sinkovići.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!