Američki nogomet 13. ruj 20228:50 0 komentara

Pobjedom Seattle Seahawksa protiv Denver Broncosa kompletiran je prvi tjedan NFL-a.

Seattle je u izuzetno neizvjesnom dvobojem, u kojem su u drugom poluvremenu postignuta samo tri poena, bio bolji od Broncosa 17:16.

Seahawksi su dobro otvorili i poveli 7:0 touchdownom Disslyja. Broncosi u drugoj četvrtini preko Jeudyja vraćaju stvari na početak, da bi Parkinson novim touchdownom odveo domaćine na 17:10. Field golom McManusa završeno je prvo poluvrijeme.

U nastavku smo vidjeli samo field gol McManusa, da bi isti igrač 20 sekundi prije kraja promašio field gol, pa je pobjeda ostala u Seattleu.

Seattle u sljedećem kolu gostuje u San Franciscu, a Denver će dočekati Houston.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima