Nogomet 30. tra 202220:34 > 20:35 0 komentara

Nogometaši Manchester Cityja vratili su se na vrh ljestvice engleskog nogometnog prvenstva rutinskom 4:0 (1:0) pobjedom na gostovanju kod Leeds Uniteda u susretu 35. kola.

City je poveo pogotkom Rodrija u 13. minuti koji je glavom proslijedio u mrežu ubačaj Fodena, početkom nastavka na 2-0 povisio je Ake koji se najbolje snašao u gužvi pred domaćim golom u 54. mi nuti da bi konačni rezultat postavili Gabriel Jesus iz protunapada u 78. minuti te Ferandinho prizemnim udarcem u trećoj minuti nadoknade.

Ovom pobjedom City je ponovno preskočio Liverpool koji je ranije u subotu s minimalnih 1-0 (1-0) kao gost svladao Newcastle United. City sada ima 83, Liverpool 82 boda, a oba sastava do kraja prvenstva imaju za odigrati po četiri utakmice.