Srpski tenisač Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Rimu svladavši u trećem kolu Grigora Dimitrova u tri seta (6:3, 4:6, 6:1).
Đoković je dobio prvi set da bi u drugom ispustio break prednosti pri rezultatu 4:3. Jedan dvojbeni udarac Dimitrova završio je blizu linije, ali linijski sudac, kao ni glavni sudac, nisu se oglasili i poen je pripao Bugarinu.
Na kraju poena Đoković se vidno iznervirao i posvađao sa sucem, što je dovelo i do zviždanja publike. Potom je uputio nekoliko riječi i prema tribinama, ali se brzo uspio smiriti i fokusirati na igru i teren.
Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub i ubuduće će moći pratiti na Telemachu, Total TV-u, OptiTV-u i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!