Austrija 8. svi 202217:12 > 17:12 0 komentara

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Luka Sučić ovom prilikom se istaknuo asistencijom u dresu RB Salzburga, novog-starog prvaka austrijske Bundeslige.

Već ranije je RB Salzburg osigurao naslov prvaka, svoj deseti u posljednjih jedanaest sezona, a najbolji je u domaćim okvirima tijekom posljednjih devet sezona u nizu. Ove je, inače, osvojio i dvostruku krunu, a u zadnjih 11 sezona Kup je osvajao devet puta.

U utakmici 30. kola Lige za prvaka RB Salzburg je na domaćem terenu svladao Wolfsberger s 4:0, a za prvi pogodak je asistirao Sučić. Strijelac je tada bio Adeyemi koji je, inače, na ovom dvoboju dao dva pogotka. Po gol su dodali Adamu i Solet.

Sučić je prije ovog susreta i asistencije postigao šest golova u posljednjih šest nastupa za svoju momčad. Igrao je do 62. minute ovog dvoboja, dok je kod gostiju Dario Vizinger zamijenjen u 76. minuti.