Nogomet 3. lip 202112:36 > 12:37 0 komentara
Sportklub

Dinamo je iznenađujuće izgubio u drugoj utakmici skupine C Kupa prijateljstva 2021 od Spartaka iz Subotice 3:1.

Dinamo je bolje otvorio utakmicu i poveo vrlo lijepim golom Duvnjaka u 22. minuti.

Spartak je izjednačio pet minuta kasnije preko Hrstića iz penala. U drugom poluvremenu momčad iz Subotice je došla do preokrta uz dvije velike greške golmana Dinama Klarina.

Prvo je Miletić u 38. minuti postigao gol tako što je lopta prošla kroz noge čuvaru mreže Zagrepčana, da bi u 42. minutu Hrstić iskoristio još jednu lošu reakciju protivničkog golmana i petom postigao gol za konačnih 3:1 za Spartak.

Dinamo je već ranije osigurao četvrtfinale, gdje će igrati protiv prvog iz skupine u kojoj su Sarajevo, Partizan i Akademija Pandev.