FIFA World Cup 8. lis 20218:21 > 8:23 1 komentar

Meksiko i Kanada su u četvrtom kolu sjevernoameričkih kvalifikacija za SP 2022. na stadionu Azteca odigrali 1:1.

Meksiko je poveo golom Sancheza u 21. minuti, da bi Kanađani izjednačili u 42. minuti preko Osorija.

Smiješnoj situaciji svjedočili smo u 52. minuti kada je kanadski golman Crepeau nespretno reagirao te mu je skoro ispala lopta iz ruku. Tu nespretnost pokušao je iskoristiti Lozano, no golmanu Kanade na kraju je ‘pomogao’ i sudac koji je sudio prekršaj. Situacija je dobro nasmijala i našeg komentatora.

U ostalim utakmicama SAD je s 2:0 svladao Jamajku, Salvador je s 1:0 bio bolji od Paname, dok su Honduras i Kostarika odigrali bez golova.

Na vrh su SAD i Meksiko s osam bodova, Kanada ima šest, Panama i Salvador po pet, Kostarika i Honduras tri, dok je Jamajka na jednom bodu.