Liga nacija 10. lip 202222:55 > 22:56 0 komentara

U trećem kolu skupine B Lige nacija Albanija je na domaćem travnjaku poražena od Izraela rezultatom 2:1.

Albanija je povela golom Broje iz penala u drugoj minuti sudačkog dodatka u prvom poluvremenu.

Ipak, drugo poluvrijeme bilo je šokantno za izabranike Edoarda RejeIzrael je izjednačio u 57. minuti golom Solomona, dok je konačnih 2:1 postavio isti igrač u 73. minuti.

Izrael se ovom pobjedom popeo na prvo mjesto skupine s četiri boda, dok je Albanija ostala treća s jednim bodom.

U trećem kolu skupine C Lige nacija Bjelorusija i Kazahstan su remizirali (1:1) na stadionu Karađorđa u Novom Sadu.

Kazahstan je poveo golom Aymbetova u 13. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Malkevich u 84. minuti.

Podjelom bodova Kazahstan je ostao prvi sa sedam bodova, dok je Bjelorusija i dalje treća s dva boda.