Nogomet 10. tra 202122:53 > 23:21
AP Photo/Manu Fernandez

Real Madrid je u El Clasicu u sklopu 30. kola Primere na stadionu Alfredo Di Stefano slavio 2:1 protiv Barcelone #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Real je odigrao sjajnih sat vremena, da bi onda u zadnjih pola sata spašavao tri boda.

Kraljevi su poveli u 13. minuti sjajnim golom Benzeme, da bi u 28. na 2:0 povisio Kroos iz slobodnog udarca.

Imao je Real još nekoliko sjajnih prilika, no nisu ih iskoristili.

Nadu Barceloni vratio je Mingueza golom u 60. minuti.

Katalonci su u 84. minuti nakon jedne sporne situacije tražili i penal, no sudac Manzano je pokazao da se igra dalje.

U 91. minuti Real je ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona Casemira, no rezultat s više nije mijenjao, iako je u zadnjim sekundama Barcelona uzdrmala okvir gola.

Luka Modrić odigrao je 90 minuta.

Real je skočio na vrh Primere sa 66 bodova, koliko ima Atletico, koji ima utakmicu manje. Barcelona je treća sa 65 bodova.