Nogomet 28. kol 202118:06 > 18:27 0 komentara
ActionPlus John Patrick Fletcher

West Ham, koji će biti protivnik Dinama u Europa ligi, je u trećem kolu Premier lige odigrao samo 2:2 protiv Crystal Palacea.

West Ham je dvaput vodio, prvo preko Fornalsa u 39. minuti, a onda i preko Antonija u 68. minuti, no Gallagher je golovima u 58. i 70. donio bod gostima.

Istim rezultatom završila je i utakmica Newcastlea i Southamtpona. Wilson je zabio u 55. minuti zabio za domaćine, da bi ELyounoussi izjednačio u 74. Svrake su novog vodstva stigle u 91. minuti preko Saint-Maximina, da bi za 2:2 iz penala pogodio Ward-Prowse.

Pobjednika nije bilo ni u dvoboju Aston Ville i Brentforda. Toney je u 7. zabio za goste, a Buendia za domaćine u 13.

Everton je s 2:0 kao gost golovima Graya i Calvert-Lewina slavio kod Brightona.

Uspješan gost bio je i Leicester, koji je s 2:1 pobijedio Norwich golovima Vardyja i Alrightona, dok je Pukki zabio za domaćine.

Na vrhu su West Ham i Everton sa sedam bodova.