Nogomet 20. stu 202117:59 > 18:30 0 komentara
Sportklub

Manchester United upisao je i četvrti poraz u pet posljednjih utakmica, u 12. kolu izgubili su kod Watforda 4:1.

Watford je već u 11. minuti imao priliku iz penala, Sarr je imao čak dva pokušaja, ali De Gea mu je obranio.

Domaćin je do zasluženog vodstva stigao u 28. minuti golom Kinga, da bi u 44. Sarr zabio za 2:0. Unitedu je nadu vratio Van de Beek u 50. minuti.

Gosti su u 69. minuti ostali s igračem manje nakon drugog žutog Maguirea, da bi za 3:1 zabio Pedro u 92. minuta, a konačnih 4:1 postavio Dennis u 96. minuti.

Steven Gerrard pobjedom je krenuo na klupi Brightona, s 2:0 je pao Brighton, a golove su zabili Watkins u 84. i Mings u 88. minuti.

Pobjedom na klupi krenuo je i Dean Smith, čiji je Norwich s 2:1 pobijedio Southmapton golovima Pukkija i Hanleya, dok je Adams bio strijelac za goste.

Wolvesi su s 1:0 pobijedili West Ham golom Jimeneza. Vlašić je za goste igrao posljednjih 20-ak minuta.

Burnley i Crystal Palace odigrali su 3:3, a istim rezultatom završio je i dvoboj Newcastlea i Brentforda.

Chelsea je na vrhu s 29 bodova, Man. City i West Ham imaju 23, Liverpool 22, Arsenal 20, a Wolvesi 19 bodova.