Nogomet 2. pro 202123:17 > 23:30 0 komentara

Sjajnim derbijem na Old Traffordu kompletirano je 14. kolo Premier lige, a Manchester United je s 3:2 pobijedio Arsenal.

Arsenal je poveo u 13. minuti bizarnim golom Smith Rowea, kojem je prethodio ‘prekršaj’ Freda nad De Geom, koji je ostao ležati, ali sudac Atkinson nije prekidao utakmicu.

United je do izjednačenja stigao u završnici prvog dijela kada je za 1:1 pogodio Fernandes.

U 52. minuti na scenu je stupio Cristiano Ronaldo koji je stigao do 800. gola u karijeri, no kratko je trajao slavlje domaćine jer dvije minute kasnije Odegaard je zabio za 2:2.

United je pobjedu osigurao u 70. minuti kada je drugi gol na utakmici zabio Cristiano Ronaldo i to iz penala na kojeg je Atkinson pokazao tek nakon intervencije VAR-a.

Michael Carrick tako se od klupe oprašta pobjedom, a na klupu stiže Ralf Rangnick.

Arsenal je peti s 23 boda, deset manje od vodećeg Chelseaja, dok je Manchester United sedmi s 21 bodom.