Nogomet 8. svi 202216:57 > 17:00 0 komentara
Malcolm Bryce via Guliver Images

Do bitnih pobjeda u 35. kolu Premier ligi stigli su Arsenal, Everton i West Ham.

Arsenal je napravio veliki korak prema Ligi prvaka domaćom 2:1 pobjedom protiv Leedsa.

Već nakon deset minuta Topnici su imali 2:0, a oba gola zabio je Nketiah. U 27. su gosti ostali s igračem manje nakon izravnog crvenog Aylinga. Iako s igračem manje Leeds je preko Llorentea u 66. uspio smanjiti.

Do bitne pobjede u borbi za opstanak stigao je Everton koji je s 2:1 slavio kod Leicestera. Mikolenko je za 0:1 zabio u 6. minuti, u 11. je za 1:1 pogodio Daka, a konačnih 1:2 u 30. postavio je Holgate.

Nikola Vlašić igrao je od 76. minute u uvjerljivoj 4:0 pobjedi West Hama kod Norwicha. Benrahma je zabio dva gola, a jednom su mrežu domaćina tresli Antonio i Lanzini.