Nogomet 15. pro 202122:56 > 23:10 0 komentara
Nick Potts

Arsenal je londonskom derbiju 17. kola Premier lige s 2:0 pobijedio West Ham.

Topnici su poveli u 48. minuti golom Martinellija. U 67. Coufal je skrivio penal i dobio drugi žuti karton, a domaćin priliku za 2:0, no Lacazetteu je udarac obranio Fabianski.

Konačnih 2:0 postavio je Smith Rowe u 87. minuti. Nikola Vlašić ostao je na klupi domaćina.

Arsenal je tako skočio na četvrto mjesto s 29 bodova, 12 manje od vodećeg Manchester Cityja, dok je West Ham peti s 28 bodova.

U malo ranijem terminu Crystal Palace i Southampton su odigrali 2:2. Zaha je već u 2. minuti zabio za 1:0, da bi Ward-Prowse i Broja donijeli preokret gostima. Konačnih 2:2 postavlja Ayew u 65. minuti. Crystal je 11. s 20 bodova, a Southampton 15. sa 17.

Wolvesi su kao gosti s 1:0 slavili kod Brightona golom Saissa u 45. minuti. Wolvesi su osmi s 24 boda, dok je Brighton 13. s 20 bodova.