FIFA World Cup 28. ožu 202120:05 > 23:46
GuliverImages

Španjolska je u skupini B golom Danija Olma u 92. minuti nakon preokreta s 2:1 dobila Gruziju.

Gruzijci su poveli golom Kvaratskhelije u 44. minuti, da bi Torres izjednačio u 56., a Olmo zabio za pobjedu u 92. minuti.

Španjolska ima četiri boda, Švedska tri, Grčka jedan, Kosovo i Gruzija su bez bodova.

U skupini F Danska je s 8:0 razbija Moldaviju uz dva gola Damsgaarda i Dolberga, te po jedan Stryger Laresne, Jensena, Skova i Ingvartsena.

Danska ima šest bodova, Austrija, Škotska, Farski Otoci i Moldavija po jedan, a Izrael je bez bodova.

Engleska je kao gost u Albanija u skupina I slavila s 2:0 golovima Kanea u 39. i Mounta u 63. minuti.

Engleska je na šest bodova, Albanija na tri, Poljska i Mađarska na jednom, a Andora i San Marino na nuli.

Istim rezultatom Armenija je u skupini J bila bolja od Islanda golovima Barseghyana u 53. i Bayramyana u 74. minuti.

Armenija ima šest bodova, Njemačka i Rumunjska po tri, Sjeverna Makedonija, Lihtenštajn i Island su na nuli.