Bundesliga 21. kol 202117:31 > 17:31 0 komentara

Josip Brekalo je dobio priliku posljednjih 20 minuta za Wolfsburg u kojima je njegova momčad zabila dva gola i okrenula vodstvo Herthe u Berlinu.

Wolfsburg je u drugom kolu Bundeslige slavio 2:1 kod Herthe, koja je vodila golom Lukebakija iz 60. minute.

Brekalo je ušao u 70. minuti, a četiri minute kasnije započeo je kontru Vukova koju je golom završio Baku. Konačnih 1:2 donio je Nmecha u 88. minuti na asistenciju hrvatskog ofenzivca.

Istim rezultatom, ali pobjedom domaćina završila je utakmica Freiburga i Borussije Dortmund. Poveli su domaćini sjajnim golom Grifa, na 2:0 je povisio Sallai, da bi konačnih 2:1 postavio autogolom Keitel.

Bochum je s 2:0 pobijedio Mainz, Furgt i Bielefeld su odigrali 1:1, dok u dvoboju Eintrachta i Augsburga nije bilo golova.

Wolfsburg je na vrhu sa šest bodova, prati ga Freiburg s četiri boda.