Bundesliga 4. pro 202117:21 > 18:37 0 komentara
GuliverImages

U sklopu 14. kola Bundeslige Bayer je svladao posljednjeplasirani Greuther Furth, a četiri gola zabio je Patrik Schick.

Bayer je u Leverkusenu odigrao fantastičnu partiju i svladao Greuther Furth sa 7:1. Četiri gola zabio je odlični češki egzekutor Patrik Schick, a ostale golove za Apotekare su postigli Adli, Tapsoba i Hincapie. Zanimljivo, Schick je sve golove postigao u drugom poluvremenu. Bayer se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu s 27 bodova, dok su gosti ostali posljednji sa samo jednim bodom.

Pretposljednja momčad Bundeslige Arminia Bielefeld je na svom terenu remizirala s Kolnom (1:1). Gosti su poveli u 17. minuti golom Ozcana, a konačnih 1:1 postavio je Lasme u 60. minuti, samo tri minute nakon što je ušao u igru. Arminia je ovim bodom ostala na 17. mjestu s 10 bodova, dok je Koln skočio na deveto mjesto s 19 bodova.

Bochum je upisao gostujuću pobjedu kod Augsburga (3:2) nakon furioznog prvog poluvremena u kojem su vodili 3:0. Golove za Bochum su postigli Holtmann i dvaput Polter, a poraz Augsburga ublažili su Gregoritsch i Caliguri. Bochum se ovom pobjedom popeo na 10. mjesto s 19 bodova, dok je Augsburg ostao 18.

Hoffenheim je upisao tešku pobjedu protiv Eintrachta (3:2), a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ušao je u igru u 73. minuti. Golove za domaćine su postigli Geiger, Rutter i Samassekou, dok su za momčad iz Frankfurta zabili Borre i Pacienca. Ovakvim ishodom Hoffenheim se popeo na četvrto mjesto S 23 boda, dok su gosti ostali 13. s 18 bodova.

Nogometaši Mainza upisali su domaću pobjedu protiv Wolfsburga (3:0), a sve je bilo gotovo već u četvrtoj minuti. Mainz je poveo u drugoj minuti preko Burkardta, a 2:0 je postavio Stach u četvrtoj minuti utakmice. Konačnih 3:0 postavio je Lacroix autogolom u 90. minuto. Mainz je ovom pobjedom prestigao Wolfsburg na sedmom mjestu s 21 bodom, dok su Vukovi sada osmi s 20 bodova.

U 18.30 u izravnom prijenosu na Nova Sportu možete pratiti derbi Bundeslige – duel Borussie i Bayerna u Dortmundu.