Euroleague 29. pro 202121:23 > 21:33 0 komentara
Passion2Press.de/MarkusFischer

Monaco je u jedinoj utakmici 18. kola Eurolige odigranoj u srijedu s 82:76 pobijedio Maccabi Tel Aviv.

Bila je to vrlo izjednačena utakmica u kojoj su gosti držali vodstvo u prvom, a domaćini u drugom poluvremenu gdje su i preuzeli vodstvo početkom treće četvrtine koje više nisu ispustili do kraja utakmice.

Do pobjede su ih vodili Diallo i Motiejunas sa 16 poena, dok je James ubacio 12 poena, ali i dodao 13 asistencija.

Kod gostiju najbolji je bio Wilbekin s 31 poenom, dok je Žižić ubacio deset poena uz sedam skokova.

Obje momčadi su na omjeru 7-11.

U srijedu su trebale biti odigrane još tri utakmice, ali sve su odgođene zbog velikog broja igrača pozitivnih na koronavirus. Odgođeni su dvoboji Fenerbahče – Real Madrid, Olympiakos – CSKA Moskva i Armani Milano – Alba Berlin.

Odgođen je i dvoboj Asvel – Bayern koji je trebao biti odigran u četvrtak, kad su na rasporedu četiri dvoboja: Uniks Kazanj – Anadolu Efes (17 sati), Crvena zvezda – Zenit (19.00), Panathinaikos – Žalgiris (20.00) i Bitci Baskonia – Barcelona (20.30).